Witamy w sklepie Szewska Sneakers Store!

 

Sklep Sportowy Szewska powstał z myślą o każdym, kto ceni wygodne i oryginalne stylistycznie obuwie.

Dbając o asortyment chcemy dostarczać Wam topowe modele. Mamy na myśli zarówno te starsze, które wracają dzięki restock’om jak i te najświeższe.

Buty kupujemy tylko u autoryzowanych dostawców dlatego jednym zdaniem możemy zamknąć temat – mamy dla Was tylko oryginały!

Najwyższy poziom obsługi

 

Z własnego doświadczenia wiemy, że zakup nawet najbardziej upragnionych butów może zepsuć ktoś kto obsługuje nas z przysłowiowym „fochem”. Dlatego poza asortymentem jest to nasz drugi priorytet. Jesteśmy tu dla Was i Waszego zadowolenia z butów, które u nas kupujecie. Możecie być pewni, że „sapania” u nas nie usłyszycie.

Spinając obie rzeczy w całości chcemy by cały zakup począwszy od wejścia na e-szewska.pl, poprzez zamówienie, oczekiwanie i finalnie otwarcie przesyłki być Waszym „małym świętem”.

Mamy świadomość jaką cenę płacicie za ten but dlatego chcemy podziękować Wam najwyższym poziomem obsługi za wybór naszego sklepu.

Przyszłość

 

e-szewska.pl to to co robimy teraz. Jednak jest to tylko przystanek w drodze do celu jaki chcemy osiągnąć.

Celem jest sklep stacjonarny, we Wrocławiu na Szewskiej. Taki jakiego jeszcze nie widzieliście i taki, który póki co jest tylko w naszej głowie. Mega kameralny, z oryginalnym klimatem, nie zakupowy fast-food, ale miejsce spotkań gdzie swoje Jordany wypróbujesz rzucając za 3pkt do kosza na samym środku sklepu. Sklep o którym we Wrocławiu będzie wiedział każdy kto chociaż raz miał Air Max’y na nogach.